Meie koolitüdruku edu ettelugemises meistrivõistlustel

Meistrivõistlustel osalejad ja võitjad

12. mail toimusid Tallinnas Vivere Koolis II meistrivõistlused venekeelses ettelugemises „Lugemistund 2023”. Esikolmikusse pääses Maardu Põhikooli õpilane.

„Lugemistund“ on korrektse ja ilmeka lugemise meistrivõistlus, mille raames noorema vanuseastme kooliõpilased loevad ilma ettevalmistuseta ette neile võõraid tekste.

Meistrivõistlustel osales 40 koolinoort erinevatest Harjumaa koolidest, sealhulgas Maardu Põhikooli õpilased: Zlata Sjatkovskaja, Veronika Levina, Kristina Saal, Arsenii Poljakov, Illaria Geider ja Anna Fartdinova. Kõik meie kooli kuus õpilast läksid õpetaja Julia Strukova juhendamisel „Lugemistundi“ võitu saavutama, kuid meie kooli esindajatest saavutas kõrge tulemuse vaid Zlata Sjatkovskaja. Ta oli kolme parima lugemisvõistlusest osavõtja hulgas.

Õnnitlen Zlatat kogu koolipere nimel ja soovin talle ka tulevasi võite!

Julia Strukova

Maardu Põhikooli õppealajuhataja